Центр Клімат Контроль - Ваш постачальник комфорту
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Рекуператор Blauberg Vento Expert Plus WiFi

В наявності
Артикул: 007100
15 213 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Опис

Провітрювач Blauberg Vento Expert Plus WiFi призначений для організації вентиляції окремої кімнати квартири, будинки та ін. Є найбільш економічним і простим рішенням, коли реалізувати повноцінну механічну припливно-витяжну систему не представляється можливим.

Ця модель комплектується ковпаком РР 160, який дозволяє встановлювати провітрювач зсередини приміщення. Таким чином, нема потреби здійснювати монтажні роботи з боку вулиці.

Модель обладнана WiFi модулем, можливе управління роботою провітрювача за допомогою смартфону, планшета або ПК.

Провітрювач складається з двох решіток, вентилятора, фільтрів, телескопічного каналу та рекуператора. Пристрій вбудовується в стіну кімнати, яка виходить назовні.

Для припливу або витягу повітря використовується осьовий вентилятор з можливістю реверсу, тобто зміни напряму обертання крильчатки. У цього вентилятора дуже низьке енергоспоживання — не більше 5,2 Вт.

Керамічний рекуператор служить для передачі тепла від витяжного повітря припливному. У цьому провітрювачі ефективність дуже висока — до 97%. Рекуператор Блауберг має дуже велику площу, що контактує з повітрям, завдяки шестигранній структурі осередків регенератора.

Фільтрація призначена для відвертання попадання часток пилу, пилку та інших забруднення до кімнати, а також для захисту від забруднення самого пристрою.

Вентилятор з реверсивним ЕС-мотором схований в телескопічному каналі. Довжину його можна відрегулювати в діапазоні від 250 мм до 500 мм. Усередині канал ізольований звукопоглинальним матеріалом.

Ковпак з повітропроводом монтується зсередини приміщення. Зовнішній ковпак обладнаний силіконовою манжетою, яка щільно прилягає до поверхні зовнішньої стіни.

Принцип роботи провітрювача

Провітрювач може працювати в наступних режимах:

 • реверсивний режим з регенерацією тепла. Реверс відбувається кожні 70 секунд
 • витяжна вентиляція
 • припливна вентиляція

Робота в реверсивному режимі відбувається таким чином. Забруднене тепле повітря витягується з приміщення на вулицю і, проходячи через регенератор, поступово нагріває його і передає частину вологи. Коли керамічний регенератор нагрівся, установка автоматично перемикається в припливний режим.

Свіже холодне повітря з вулиці проходить через регенератор, вбираючи вологу і тепло, накопичені в рекуператорі. Коли регенератор остигає, установка знову перемикається в режим витягу повітря.

Система автоматики

Управління режимами установки здійснюється за допомогою сенсорної панелі управління, розташованої на корпусі установки або за допомогою пульта дистанційного керування.

Установка обладнана датчиком вологості для контролю вологості в приміщенні.

При монтажі декількох установок в кожному приміщенні послідовне з'єднання установок забезпечує ефективну збалансовану вентиляцію.

Можливості управління

 • вибір швидкості роботи — мінімальна, середня і максимальна
 • вибір режиму Рекуперація
 • вибір режиму Провітрювання. Провітрювач може працювати в режимі "Витяг" або "Приплив". Напрям вибирається на платі за допомогою DIP-перемикача.
 • включення режиму "Вечірка". Провітрювач працює 4 години на максимальній швидкості, після чого повертається на попередню швидкість.
 • включення "Нічного режиму". Провітрювач працює 8 годин на мінімальній найтихішій швидкості, після чого повертається на попередню швидкість.
 • включення режиму "Контроль вологості" у приміщенні(у діапазоні від 40 до 80 %). Вибирається на платі за допомогою DIP- перемикача
 • індикація забруднення фільтра
 • індикація аварії

До пристрою можуть бути підключені зовнішні пристрої з нормально розімкненим контактом(NO-контакт) : датчик CO2, датчик вологості, вимикач і так далі. При замиканні контакту пристрій перемикатиметься в режим максимальної продуктивності. Датчики замовляються окремо.

Управління смартфоном, планшетом або ПК

Ви можете управляти режимами роботи вентиляції за допомогою анероїдного пристрою або ПК. Для цього необхідно на пристрій встановити програмне забезпечення. Також, якщо у вас встановлені декілька пристроїв у квартирі, то ви можете під'єднати їх в один ланцюг і забезпечити ефективнішу вентиляцію квартири.

При паралельній роботі усі провітрювачі працюватимуть в одному режимі. При послідовному підключенні включення наступного провітрювача, наприклад в режим припливу, відбуватиметься після закінчення режиму припливу першого і так далі.

Оптимальною є установка парної кількості пристроїв, коли половина одночасно забезпечують приплив свіжого повітря з вулиці, а друга частина — витяг забрудненого повітря з приміщення. Це дозволяє забезпечити збалансовану вентиляцію.

Технічне обслуговування

Необхідно раз на рік очищати турбіни м'якою сухою щіткою або стислим повітрям без використання води. Періодичність очищення фільтрів може варіюватися залежно від чистоти зовнішнього повітря, частоти використання вентиляції. Як правило, це необхідно робити кожні 3-6 місяців. Фільтри чистяться порохотягом. При зменшенні продуктивності потрібна заміна фільтрів - 1-2 рази в рік.

 • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
 • "Нова Пошта" - доставка оплачується клієнтом перевізнику згідно тарифам за фактом отримання товару.
 • "Міст Експрес"- доставка оплачується клієнтом перевізнику згідно тарифам за фактом отримання товару.

Більше інформації про доставку

Вгору